Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Słajsino - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Sielsko

Sielsko(Słajsino + 17 km)

500 000 zł110 000 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks gruntów o łącznej powierzchni 10,87 ha, położony w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Sielsko (gm. Węgorzyno, pow. łobeski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard(Słajsino + 10 km)

154 000 zł1 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1100m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Polna

Maszewo(Słajsino + 23 km)

250 000 zł5 100 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena. Ofertą sprzedaży jest działka budowlano-rolna w miejscowości Maszewo w pobliżu ulicy Polnej. Powierzchnia działki 5100 m2 z bezpośrednim dostępem dom drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Smolęcin

Smolęcin(Słajsino + 24 km)

70 000 zł676 m² 103,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Smolęcinie. Nieruchomość o powierzchni 676 m2 leży w centrum wioski. Ma wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard(Słajsino + 10 km)

502 050 zł3 347 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 3347m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard(Słajsino + 10 km)

150 720 zł1 256 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1256 m2, położoną w bliskiej okolicy Nowogardu (około 4 km). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Maszewo

Maszewo(Słajsino + 23 km)

189 875 zł1 225 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych położonych w Maszewie. Działki znajdują sie przy ulicy 8 Marca. Teren uzbrojony w energię elektryczną, miejską wodę oraz kanalizację. Teren znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona

Nowogard(Słajsino + 10 km)

210 000 zł7 700 m² 19,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość rolną z wydanymi warunkami zabudowy. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 7700 m2 położona jest około 10 km od Nowogardu. Dostępne media to:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dąbrowa Nowogardzka

Dąbrowa Nowogardzka(Słajsino + 15 km)

55 000 zł8 400 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 26 działek budowlanych - Dąbrowa Nowogardzka, gmina Nowogard Oferujemy atrakcyjny kompleks 26 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Dąbrowa Nowogardzka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Płoty

Płoty(Słajsino + 16 km)

2 500 000 zł22 141 m² 112,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość komercyjną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 na trasie Szczecin- gdańsk w mieście Płoty. Nieruchomość o powierzchni 22.141 m2 obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Słajsino,zachodniopomorskie

336 000 zł37 398 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agroturystyka? Dom spokojnej starości? Tylko tu! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej, o łącznej pow. 3.7398 Ha. Bardzo dobry dojazd z głównej drogi. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Słajsino

Słajsino,zachodniopomorskie

828 000 zł500 000 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna o wielkości 50 ha za jedyne 1,66 zł za m2! Grunt położony w miejscowości Słajsino, 12km od Nowogardu. Świetnie nadający się pod uprawy. Dziaka w kształcie trapezu,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij